Po krvavé bitce v Paříži zatkla policie tři muže. Podezírá je z kanibalismu

Hodně neobvyklé obvinění si vyslechli tři muži ve Francii. Po rvačce na jednom z pařížských předměstí čelí obvinění z kanibalismu. Své oběti totiž měli během potyčky ukousnout ucho a kus rtu.
ilustrační foto
ilustrační foto
Police nationale

reklama

K incidentu došlo podle deníku Le Parisien v neděli večer na pařížském předměstí Clichy-sous-Bois. Trojice pachatelů původem z Kapverdských ostrovů se s dalším mužem hádala o peníze. Slovní přestřelka se prý ale rychle vystupňovala a přerostla v bitku. Během té pak měli útočníci své oběti ukousnout levé ucho a spodní ret. Kousky mužova těla pak zřejmě spolkli.

Napadený muž se ale dokázal bránit a jednoho z útočníků ještě před příjezdem policie zranil. Záchranáři tak převezli do nemocnice oběť bez ucha a spodního rtu a muže s poraněným kotníkem. Policie teď zjišťuje, co vlastně stálo za brutální potyčkou.

ilustrační foto

VIDEO: Obušek, slzný plyn a taser udělaly z agresora živou pochodeň. Policisté prý nepochybili

Clichy-sous-Bois je problémová okrajová čtvrť s vysokou nezaměstnaností a s velkým počtem přistěhovalců. Vztahy mezi mítními a policií jsou tu často velice napjaté. Právě v Clichy-sous-Bois vypukly v roce 2005 nepokoje, které se následně rozšířily i do dalších čtvrtí a vedly k vyhlášení výjimečného stavu ve Francii.

reklama

reklama