Podivná příprava na autoškolu: Žena byla při závěrečné zkoušce v autoškole na mol opilá

Těžko uvěřitelný případ vyšetřují policisté v Uherském Hradišti. Žačka autoškoly tam přišla k závěrečným zkouškám na mol opilá. Kolik budoucí řidička nadýchala a proč se musela před jízdou posilnit?
24. 5. 2018 KRIMI: ŽENA NADÝCHALA 2.29 PROMILE ALKOHOLU
24. 5. 2018 KRIMI: ŽENA NADÝCHALA 2.29 PROMILE ALKOHOLU

Nad případem opilé žačky z autoškoly nevěřícně kroutí hlavou jak policisté, tak i samotní zaměstnanci autoškoly. Devětapadesátiletá žena z Uherského Hradiště přišla ve středu na závěrečné jízdy. Usedla do vozidla autoškoly a vydala se do ulic. Krátce nato ale auto zastavila policejní hlídka a provedla dechovou zkoušku. A její výsledek všem doslova vyrazil dech. Řidička nadýchala 2,29 promile alkoholu.

RegioJet

Student Agency změní majitele. Jančura se chce zaměřit na vlaky a autobusy RegioJet

„Na skutečnost, že může být řidička opilá, upozornil učitel autoškoly a zkušební komisaři, kteří cítili z úst ženy alkohol. Ta s naměřenou hodnotou souhlasila a uvedla, že předešlý večer požila větší množství alkoholu,“ uvedla k případu mluvčí Policie ČR pro Zlínský kraj Lenka Javorková.

Zda žena předešlý večer bujaře slavila nebo chtěla alkoholem zahnat nervozitu spojenou se zkouškami, už řidička neprozradila.

Je jasné, že žena může na řidičák v nejbližší době zapomenout. Za ohrožení pod vlivem návykové látky jí teď hrozí až roční vězení, popřípadě pokuta či zákaz činnosti.

reklama