Pohřešovaný muž se po 40 letech shledal se svoji rodinou. Našel se díky videu na sociální síti

Návrat ztraceného muže. I tak by se dal nazvat příběh, kterým teď žije celá Indie. Muž, který beze stopy zmizel před 40 lety, se tento týden opět shledal se svoji rodinou. O případu informoval server BBC.
Šťastné shledání po 40 letech
Šťastné shledání po 40 letech
Facebook/Firoze Mohomed Shakir

reklama

Dnes 66letý Khomdram Gambhir Singh zmizel v roce 1978. Od té doby o něm jeho rodina neměla žádné informace. Zvrat nastal až poté, co ho jeho příbuzní zahlédli na videu zpívat písně v ulicích Bombaje. Okamžitě tak informovali policii, která pomohla bývalému vojákovi uskutečnit cestu zpět do 3 300 kilometrů vzdáleného Manipuru.

Příbuzní ztraceného muže neskrývali ze setkání po dlouhých 40 letech dojetí. „Nemohl jsem uvěřit vlastním očím, když mi jeden ze synovců ukázal to video. Měli jsme poslední šanci vidět ho ještě živého,“ vylíčil pro list The Hindu bratr pohřešovaného Khomdram Kulachandra.

Singh následně vysvětlil i důvod své dlouhé nepřítomnosti. Domov krátce po svatbě opustil prý proto, že byl nešťastný. Od té doby se potloukal po Bombaji. Vydělával si příležitostnými brigádami a žebráním. Nyní se mu tak snad život opět obrátil k lepšímu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!