Policie pokračuje ve vyšetřování smrti ročního chlapečka v Přerově. Co se stane se psem?

V Přerově pokračuje vyšetřování tragického útoku psa, po kterém zemřel teprve roční chlapeček. Policisté už zahájili úkony trestního řízení pro podezření z usmrcení z nedbalosti. Podle matky musel chlapeček psa nějak vyprovokovat. Vše se mělo seběhnout během vteřiny.
2. 1. 2018 KRIMI: POKRAČUJE VYŠETŘOVÁNÍ TRAGICKÉ SMRTI ROČNÍHO CHLAPCE
2. 1. 2018 KRIMI: POKRAČUJE VYŠETŘOVÁNÍ TRAGICKÉ SMRTI ROČNÍHO CHLAPCE

reklama

Pes chlapečka smrtelně zranil, když byl se svojí matkou u babičky na návštěvě. Záchranáři, kteří na místo dorazili během několika minut, už byli bohužel bezmocní. V bytě, kde k tragédii došlo, nám v úterý nikdo neotvíral. „Je to hrozná tragédie. Neštěstí velký,“ uvedla pro zpravodajství FTV Prima sousedka.

Co bude se psem dál?

Velmi skoupá na informace je také policie, podle které je vyšetřování stále ještě na začátku. „Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin usmrcení z nedbalosti. S ohledem na rodinu nebudeme v současné době poskytovat k případu bližší informace,“ upřesnila tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci Miluše Zajícová.

„Malej prostě musel toho psa vyprovokovat. Musel tam být nějaký podnět. Pes se ohnal, ale to byla taková vteřina, že my jsme nikdo nic nepostřehl. Dítě bylo kousnutý za ouškem,“ vzpomínala na tragický incident matka mrtvého chlapečka.  Pes údajně patří chlapečkově tetě. Co s ním bude dál, zatím policisté nechtěli komentovat. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!