Policie stále pátrá po ztracené seniorce. Naposledy se pohybovala v okolí Petřin. Neviděli jste jí?

Pražská policie pokračuje v pátrání po třiaosmdesátileté ženě, která se před týdnem ztratila v metru. Podle poznatků kriminalistů se měla pohybovat v okolí pražských Petřin. Seniorka byla pohřešovaná už v minulosti, kdy byla následně nalezena v polích v oblasti Řeporyje.
Pohřešovaná seniorka
Pohřešovaná seniorka
Policie ČR
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dosud zjištěné poznatky vypovídají o pohybu třiaosmdesátileté seniorky v oblasti Prahy 6 Petřiny. „Její prokazatelný výskyt byl zjištěn například na zastávce MHD v ulici Na Petřinách, ale také v ulici U Petřin a Mahulenina,“ uvedl mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Během úterního dopoledne kriminalisté ve spolupráci s několika desítkami policistů speciální pořádkové jednotky prohledali například okolí Libockého rybníka nebo plochodrážního stadiónu Markéta. „Neustále platí, že přivítáme jakoukoli pomoc od spoluobčanů. Pokud jste ve svém okolí potkali ženu odpovídající popisu, informujte nás o tom prosím neprodleně prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ doplnil Hulan.

Policie stále pátrá po třiaosmdesátileté seniorce
Autor: Policie ČR Policie stále pátrá po třiaosmdesátileté seniorce

Seniorka se svému manželovi ztratila před týdnem v metru mezi stanice Hradčanská a Motol. Policisté se v minulých dnech tak zaměřila na její hledání například v okolí obory Hvězda, Divoké Šárky, Vidoule i v polích v oblasti Řeporyje. Seniorka byla už v minulosti pohřešovaná a právě v poslední zmíněné lokalitě se jí podařilo najít. 

Reklama
Reklama