Policie zatkla pedofila, který učil malé holčičky. Dojel na dvojsmysly, uvedl administrátor webu, který založil

Momentálně Českem hýbe případ pedofila, který měl několik let pracovat s dětmi a pořádal pro ně i například tábory. Muž vystupující pod přezdívkou Plyšáček měl podle informací MF Dnes obtěžovat několik dívek. Administrátor webu, pod kterým se sdružují pedofilové jeho nepřítomnost vysvětlil tím, že "dojel na dvojsmysly". Redakci Primazprávy.cz se už před časem podařilo zkontaktovat s jedním ze členů Československé pedofilní komunity (ČEPEK), kteří se na svém webu snaží za asistence sexuologa pomoci lidem s deviací.
Policie zatkla pedofila, který učil malé holčičky (ilustrační foto)
Policie zatkla pedofila, který učil malé holčičky (ilustrační foto)
Pixabay.com/jill111

reklama

Na oba weby, kam píší pedofilové, upozornil jeden z diváků zpravodajství FTV Prima. Zatímco jeden podle obsahu připomíná poradnu pro lidi, kteří u sebe pozorují příznaky pedofilie a k jejich příspěvkům se vyjadřuje i sexuolog, druhý měl poněkud jiný podtext. Redakce Primazprávy.cz proto obě webové adresy poslala na posouzení policii.

„Tímto sdělujme, že webová stránka je umístěna na IP adrese, která je přidělena operátorovi poskytujícímu telekomunikační služby ve Francii. Daný web je tedy dle našeho zjištění umístěn na serveru ve Francii. Vzhledem k tomu patří daný web, informace na daném webu a případně i umístěný závadový materiál do jurisdikce francouzské justice,“ uvedla pro Primazprávy.cz už před časem mluvčí policejního prezidia Ivana Nguyenová.

Dětské hřiště - Policie v akci

Pedofil šel pro svou oběť na dětské hřiště!

Člen komunity ČEPEK: O webu vím, ale nechodím na něj

Policie vyhodnotila, že webové stránky sice sdružují pedofilní komunitu a jsou pro ni primárně určeny, ale po prvotním prošetření nebylo zjištěno, že by na nich nacházel nelegální obsah. „Webové stránky jsou koncipovány tak, že jejich obsah by mohl pomoci těm, kteří trpí sexuální odchylkou a hledají jakoukoliv informaci a existenční potvrzení své osobnosti,“ upřesnila Nguyenová.

Nicméně redakci se podařilo zkontaktovat i jedno z administrátorů webových stránek, které nesou hlavičku Československé pedofilní komunity. „O existenci tohoto webu vím, avšak jsem na něj nikdy nechodil. Neplánuji na tom cokoliv měnit,“ uvedl osmnáctiletý muž vystupující pod přezdívkou Marco Freeman. Když jsme se zeptali na rozdíly mezi jednotlivými stránkami, odpověděl, že na to bude lepší se zeptat tamějších administrátorů. „Jak jsem psal, já sám na ten web nechodím a ani se na něm nevyznám,“ uzavřel.

Karl Pollard

FOTO: Otec byl obviněn z pedofilie poté, co udělal s dcerou tuhle obyčejnou věc! Co se stalo?

Informace o zmizení administrátora se objevila na webu v květnu

Nicméně stránky samozvaného pedokrále jedou dál. Uživatelé už si mezi sebou předávají informaci o zatčení muže vystupujícího pod přezdívkou plyšáček. On sám na webu zveřejnil poslední příspěvek přesně na Velikonočním pondělí. „Doufám, že jste si užili hodování a že jste pomlázkou omladili mnohé děvče. Snad nikoho ani nenapadlo zmalovat zadeček nějaké holčičky do ruda. Věřím tomu, že tuhou zimu už máme za sebou a že nyní přijdou nádherné jarní dny s hřejivými paprsky sluníčka, které rozproudí krev po těle a vykouzlí více úsměvů na tvářích dětí i dospělých,“ uvedl hned v začátku svého proslovu.

Na začátku května pak další z administrátorů ve svém příspěvku uvedl, že „Plyšáček se nyní nemůže účastnit práce pro Pedonii. Nedal si říci, že není dobrý nápad „vychovávat“ současnou společnost různými dvojsmyslnými narážkami“. „Pokud si posadíte na klín holčičku a vedete přitom řeči o tom, že dětská sexualita je stejná jako ta dospělácká, a pokud to děláte neustále, navíc před těmi „správnými“ lidmi, máte zkrátka na problémy zaděláno,“ pokračoval ve svém příspěvku s tím, že problém se dostavil jako na koni. „Jistě si zbytek domyslíte. Vaše četná přání, aby se vše brzy vysvětlilo a Plyšáček byl zase s námi, jsem předal. Za vaše pozdravy si zatím dovolím poděkovat za něj,“ uzavřel.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!