Policisté hledají svědky vraždy v golfovém klubu

Už přes dva měsíce vyšetřují policisté násilnou smrt prezidenta golfového klubu ve středočeském Molitorově. Jak se ale podařilo zjistit Ondřeji Pořízkovi, moc stop nemají.
7. 1. 2018 KRIMI: POLICISTÉ HLEDAJÍ SVĚDKY VRAŽDY V GOLFOVÉM KLUBU
7. 1. 2018 KRIMI: POLICISTÉ HLEDAJÍ SVĚDKY VRAŽDY V GOLFOVÉM KLUBU

reklama

Pro rodinu Antonína B. To byly velmi smutné svátky, přišli o svého nejbližšího, navíc podle policie rukou vraha. Ten, kdo ho zavraždil, ale stále nebyl dopaden. „Středočeští kriminalisté se stále případu intenzivně věnují a nadále prověřují všechny zjištěné informace o skutečnosti, které vycházejí najevo v průběhu prováděného šetření,“ uvedl pro Zpravodajství FTV Prima policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Jak se nám podařilo zjistit, moc stop vyšetřovatelé nemají, areál sice sledují kamery, které jsou namířeny i na parkoviště, kde se vše mělo odehrát, v době vraždy ale měly být údajně vypnuté. Lidé, kteří prezidenta golfového klubu znali, ho popisují jako velmi hodného a milého člověka, velkého sportovce. Proč by ho někdo chtěl zavraždit, dodnes nedokážou pochopit.

„Je to pro nás takový šok, že vůbec netušíme, proč se toto právě mohlo udát,“ říká zaměstnanec golfového klubu Dušan Suchánek.

ilustrační foto

Třináctiletý vrah zabil svoji matku. Video s hrůzným činem pak poslal kamarádům

Prezident golfového klubu měl mít na těle údajně více zranění, fatální ale prý bylo hlavně to na hlavě, tam měl mít jednu velkou ránu. Na první pohled to prý vypadalo, jako by upadl. Policisté si tak na začátku nebyli jistí tím, jestli šlo o nějaký trestný čin, nebo třeba jen nešťastnou náhodu. To, že šlo o vraždu jim potvrdila až nařízená pitva.

„S ohledem na skutečnost, že stále probíhá šetření, nelze poskytnout bližší informace, ale obracíme se na případné svědky, kteří by mohli v době události si povšimnout nějakých okolností, které by nám mohly pomoci k objasnění případu,“ apeluje Chalupa na veřejnost.

Golfový klub leží v odlehlé části Molitorova, přesto si někdo mohl všimnout čehokoli podezřelého, pokud ano, volejte policistům na linku 158 nebo se obraťte na naši Krimi linku- 607 300 100. Třeba právě vy pomůžete vraha dopadnout.

reklama

reklama