Policisté našli medvěda v popelnici. Před zraky všech pak neochotně odešel

V Kalifornii ve městě King´s Beach prožili místní policisté těžké chvilky. Z jedné z popelnic se ozývaly rány, zvuky a škrábání. Po chvilce obcházení popelnice z ní vykoukla medvědí hlava. I přes snahy medvěda zachránit z ní nakonec vylezl sám.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policisté našli medvěda v popelnici (Zdroj: CNN)

reklama

V kontejneru se přehraboval známý medvěd, kterému místní říkají Pan Tričko. Na hrudi má totiž bílou skvrnu. Šelma vážící přes 180 kilogramů policisty ale pěkně vystrašila. I přesto se jedná o slušného medvěda, z něj měli důstojníci respekt. 

Medvěd byl v kontejneru uvězněn horními víky. Dva policisté se je proto snažili odklopit a cestu z popelnice mu usnadnit. Podle videa se ale medvědovi z popelnice moc nechtělo. Nakonec si jedno z vík otevřel sám a před zraky policistů neochotně odešel. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!