Policisté odhalili několik pěstíren marihuany

Tři odhalené pěstírny marihuany během dvou dní. To je výsledek policejní akce na Karlovarsku. Pěstírny byly podle detektivů dobře vybavené a je tak pravděpodobné, že je pěstitelé neměli jen pro svou potřebu, ale že chtěli drogu dál prodávat.
19. 1 .2018 KRIMI: POLICISTÉ ODHALILI NĚKOLIK PĚSTÍREN MARIHUANY
19. 1 .2018 KRIMI: POLICISTÉ ODHALILI NĚKOLIK PĚSTÍREN MARIHUANY

reklama

„Při domovních prohlídkách kriminalisté zadrželi tři muže. Zajistili téměř 250 rostlin konopí, téměř kilogram sušiny a také techniku k pěstování,“ uvedla mluvčí karlovarské policie Zuzana Týřová.

Alkohol nebo konopí?

Alkohol, nebo marihuana? Amerika má jasno

Za marihuanu by pěstitelé mohli podle policejních odhadů na černém trhu utržit zhruba tři čtvrtě milionu korun. Pokud by se jim ale podařilo drogu vyvést za hranice, její cena by ještě výrazně vzrostla. Tři zadržení muži skončili v policejní cele. Kriminalisté je obvinili z výroby drog. Muži s nimi nejspíš spolupracovali, všichni obvinění jsou totiž na svobodě. O vazbě podle našich informací neuvažovali ani u jednoho z nich.

„Pokud se prokáže jejich vina, mohou muži skončit ve vězení až na pět let,“ dodala Týřová. Jak se říká- tihle muži už zřejmě jen tak něco nezasejí. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!