Policisté pátrají po muži, který chtěl krást v bytě. Spící majitelku probudil a utekl

Kolem půl dvanácté dopoledne dosud neznámý pachatel vnikl do bytu v Boskovicích. Do přízemí domu v ulici Dukelská se dostal tak, že využil klíčů zastrčených z venkovní strany dveří. Při procházení bytem byl ovšem přistižen nájemkyní bytu, která v jedné z místností spala a probudila se. Pachatel činu držel v ruce klávesnici s myší od ženina notebooku. Po spatření probuzené nájemkyně se zalekl, upustil věci na zem a dal se na útěk. Před domem měl zaparkované osobní vozidlo, se kterým následně odjel směrem do centra. Zloděj nezpůsobil žádnou hmotnou škodu. Je však podezřelý ze spáchání přečinu porušování domovní svobody.
Muž se probuzené ženy lekl a ujel
Muž se probuzené ženy lekl a ujel
PČR Blansko

reklama

Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého muže. Ten je ve věku 45 - 55 let, štíhlé, asi 180 - 185 cm vysoké postavy. Měl šedý hustý plnovous, na hlavě tmavou kšiltovku. Oblečen byl do červenočerné mikiny s pruhy na rukávech, tmavě modrých tepláků s pruhem a páskové obuvi.

Muž z místa činu utekl
Autor: PČR Blansko Muž z místa činu utekl

Vozidlo značky Volkswagen Passat bylo tmavě modré barvy. V registrační značce se pravděpodobně nacházelo za první neznámou číslicí písmeno „S“. Za zadním sklem byl umístěn modrý policejní maják.

Muž je stále v pátrání
Autor: PČR Blansko Muž je stále v pátrání

V případě, že muže či vozidlo z fotografie poznáváte nebo máte jakékoliv poznatky k výše uvedenému případu, prosí policie o jakékoliv informace na nejbližší policejní služebně nebo na telefonním čísle 974 453 333 či bezplatné lince 158.

Muž měl automobil značky Volkswagen Passat
Autor: PČR Blansko Muž měl automobil značky Volkswagen Passat

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!