Policisté pronásledovali auto, které se po dálnici řítilo nebezpečnou rychlostí. Netušili ale, že uvnitř právě rodila žena

Opravdu netradičně oslavili příchod nového roku partneři z Jižní Karolíny, kterým se mělo právě narodit miminko. Muž s nastávající maminkou tak spěchal do porodnice, že porušil snad všechny předpisy. Toho si všimla tamní policie a začalo pronásledování. Žena nakonec musela porodit na kapotě auta.
ilustrační foto- novorozeně
ilustrační foto- novorozeně
Pixabay

reklama

Carl Alewine spěchal se svou těhotnou partnerkou Tiffani Von Glahnovou do nejbližší porodnice, protože miminko už chtělo na svět. V porodnici v centru města Charleston už o nastávající mamince věděli. Kdo však neměl ani tušení, že se ve zběsile uhánějícím autě nachází rodící žena, byli policisté.

Carlovo auto nejprve pronásledovala jedna policejní hlídka, ale během chvíle už za řidičem uhánělo 20 policejních aut. V takovém množství už se jim podařilo vozidlo zastavit. V tu chvíli musel řidič okamžitě opustit vozidlo a policie ho zatkla.

Žena porodila na kapotě auta

Jenže zatímco měli policisté plné ruce práce s Carlem, jeho družka už věděla, že s porodem do porodnice nevydrží.

Jakmile si policisté uvědomili, o co tu běží, okamžitě přispěchali budoucí mamince na pomoc. Ta o pár minut později porodila holčičku Anastasii přímo na kapotě auta!

„Seděl jsem zatčený v policejním voze a koukám, jak na kapotě auta rodí má žena. Byla zrovna půlnoc a oslavy roku 2018 vypukly naplno. Všude bouchaly ohňostroje, když naše Anastasia poprvé spatřila světlo světa,“ vyprávěl zážitek jak z černohumorného snímku šťastný otec.

 

Rodiče pro americká média uvedli, že i když ze začátku byli strážci zákona přísní a neoblomní, jakmile zjistili důvod jejich spěchu, okamžitě se situace změnila a partnerům ve všem pomohli.

Anastasia se narodila celé tři týdny před plánovaným termínem a právě to byl důvod, proč budoucí rodiče do porodnice tak strašně spěchali- báli se o zdraví novorozence. Děvčátko se ale naštěstí narodilo zcela zdravé, vážilo necelé tři kilogramy. A způsob, jakým přišlo na svět, mu budou rodiče dozajista připomínat po celý jeho život. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!