Polonahý muž v Norimberku brutálně napadl seniorku. Život ji zachránili kolemjdoucí

Otřesný případ napadení důchodkyně vyšetřují kriminalisté v německém Norimberku. Čtyřiadvacetiletý muž z Kamerunu oděný jen v trenýrkách brutálně zaútočil na 73letou ženu a způsobil ji vážná zranění. Život ji zachránili kolemjdoucí.
ilustrační foto
ilustrační foto

reklama

Incident se odehrál ve středu kousek od centra bavorského města. Muž původem z afrického Kamerunu, který podle deníku Bild v Norimberku studuje, na ulici bezdůvodně napadl seniorku. Z videa, na kterém má být brutální útok zachycen, je patrné, jak muž oblečený jen v trenýrkách nejprve tvrdou ranou srazí svoji oběť k zemi a pak do bezvládné ženy ještě kope.

Důchodkyně utrpěla vážná poranění hlavy a momentálně bojuje v nemocnici o život. O ten by nejspíše přišla, nebýt odvážné a pohotové reakce kolemjdoucích, kteří se na útočníka vrhli a zraněné ženě poskytli první pomoc.

Migrant obžalovaný ze znásilnění mladé ženy

Migrant obviněný ze znásilnění urážel u soudu oběť. Je to prostitutka, křičel

Agresor byl nejprve převezen na psychiatrii, později ale stanul před soudem. Policie už ho obžalovala z pokusu o zabití, informoval list Nordbayerische Kurier. Motiv svého nepochopitelného činu policistům nesdělil. Vyšetřování tak dále pokračuje.

reklama

reklama