Pomáhat a chránit za každých okolností: Argentinská policistka nakojila hladové dítě před zraky nevěřících kolegů

Nejen jako brilantní policistka, ale také jako skvělá máma se projevila Celeste Ayalová, která nakojila zachráněné podvyživené miminko před překvapenými kolegy a nemocničním personálem. Informace přinesl server RT.
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Argentinská policejní důstojnice Celeste Ayalová vyrazila dech nejen svým kolegům, ale i nemocničnímu personálu, když v nemocnici v Buenos Aires bez jediného zaváhání nakojila podvyživené miminko.

Policistka v sobě nezapřela mateřský instinkt, a když viděla zachráněné podvyživené a špinavé několikaměsíční miminko, okamžitě ho vzala do náručí a nakojila.

Fotografie sdílená na sociální síti kolegou policistky, se okamžitě stala virální. Kolega chtěl lidem ukázat, jak úžasně se Celeste zachovala.

 

V současnosti není jasné, kdo je pravou matkou dítěte, podle posledních informací dostala policistka svolení od personálu nemocnice dítě nakrmit.

Celeste je za svůj čin, kterým prokázala, že není jen policistka, ale především máma, oslavována po celé zemi. Ministr bezpečnosti Cristian Rotondo na svém Twitteru napsal, jak moc si činu policistky celá země váží.

„Tímto chci vyjádřit podporu a obdiv policejní důstojnici, která neváhala a nakojila hladovějící dítě. Za její gesto spontánní lásky jsme ji chtěli osobně poděkovat. Jsme rádi, že můžeme být hrdí na práci naší policie,“ uvedl Rotondo.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!