Pondělní nehoda na Znojemsku má 5. oběť. V nemocnici zemřelo čtyřměsíční miminko

Smutná zpráva se dnes brzy ráno objevila na sociální síti. Další obětí pondělní tragické nehody na Znojemsku se stal čtyřměsíční Kryštůfek. Informaci, kterou zveřejnila na Facebooku jeho babička, potvrdil naší redakci ředitel Fakultní nemocnice v Brně Roman Kraus.
Tragická nehoda na Znojemsku má už 5. oběť
Tragická nehoda na Znojemsku má už 5. oběť
TV Prima

reklama

„Nerada dávám osobní příspěvky, ale rozhodla jsem se bojovat....vinou bezohledného řidiče již není mezi námi moje dcera a její malý syn. Proto prosím o pomoc proti těmto "řidičům", ať se konečně něco děje a přestanou umírat na silnicích nevinné lidi. Prosím, pomozte mi,“ napsala žena, která při nehodě přišla o dceru i vnoučka.

Nehoda s mimořádně tragickými následky se stala v pondělí odpoledne nedaleko Pavlic na Znojemsku. Řidič Audi s rakouskou registrační značkou měl podle policie přes plnou čáru v nepřehledném stoupání předjíždět kamion. V protisměru se pak čelně střetl s Volkswagenem, ve kterém jela mladá žena se svým čtyřměsíčním dítětem.

Tragická nehoda na Znojemsku

Tragická nehoda na Znojemsku: Cizinec předjížděl přes plnou čáru kamion!

Tři cizinci jedoucí ve voze Audi, kteří nejspíš nebyli připoutáni, byli na místě mrtví. Mladá maminka, do které auto ve vysoké rychlosti narazilo a která připoutána byla, také zemřela na místě. Čtyřměsíčního Kryštůfka ve vážném stavu transportoval vrtulník do nemocnice.

Ve třetím autě jel ženin manžel, otec dítěte. Ten tak viděl tragickou nehodu doslova v přímém přenosu, navíc i on do zničených aut ještě narazil. Záchranáři ho se zraněním a hlavně šokem převezli také do nemocnice.

reklama

reklama