Poprvé do letadla nastoupila až jako pilot. Mladá Indka si splnila sen a létá s Boeingem 777

Pilotka Boeingu 777

Seznamte se s nejmladší ženou, která kdy řídila Boeing 777. Kuriózní na této krásce je, že za svůj život nikdy neletěla letadlem jako cestující. Indka nemluvila ani anglicky, když začínala ve svých 17 letech trénovat létání.

Je dost možná opravdu jediným pilotem, který nikdy nebyl pasažérem letadla. Anny Divya je zajímavá nejen svým povoláním, ale také krásou a věkem. Třicetiletá Indka je nemladším pilotem letounu Boeing 777.

„Poprvé, jsem vstoupila do letadla až v momentě, kdy jsem s ním měla vzlétnout,“ řekla indická kráska pro MailOnline Travel.

Pilotka Boeingu 777
Pilotka Boeingu 777

Letadlo o kapacitě 396 pasažérů byl pro Anny těžkým oříškem. Mladá žena má ale velkou podporu ve svých rodičích. „Už jako velmi malá jsem se stále dívala na oblohu a chtěla se jí dotknout a lítat skrz mraky. Byla to ale až moje maminka, která mi řekla, že bych měla zkusit létání.“

Anny začala navštěvovat leteckou školu v Indii ve svých 17 letech.  Po dokončení tréninku se přestěhovala do Bombaje, kde začala pracovat u Air India.

„Učení angličtiny a komunikace s mými vrstevníky byl boj. Ale čas a učení je to nejdůležitější. Jsem velmi vděčná lidem, kteří mě učí nové věci každý den,“ řekla s nadšením.

V současné době Anny létá 70 až 80 hodin měsíčně a mezi letouny, které obsluhuje, patří i Boeing 777. Právě ona může být inspirací pro stovky tisíc jiných, kteří se na svou spanilou cestu za sny teprve chystají vydat. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama