Pozdvižení v Americe: Vojenští letci vytvořili na obloze obří penis!

Co vysvětlovat mají příslušníci amerického námořního letectva, kteří v rámci vzdušného cvičení vytvořili na obloze penis. Obrázek z bílé stopy zkondenzovaného plynu způsobil pozdvižení v jinak klidném městečku ve státě Washington. O nevídané podívané informoval server RT.
ilustrační foto- letadlo
ilustrační foto- letadlo
Youtube/Wochit News

reklama

Penis obřích rozměrů se objevil na nebi nad městem Okanogan ve státě Washington. Námořní letecká stanice sídlí nedaleko a je domovem speciálních elektronických válečných letounů typu EA-18G Growler.

Vojenští letci vytvořili na obloze obří penis
Autor: twitter/Adam Gessaman Vojenští letci vytvořili na obloze obří penis

„Vzkaz“ vzbudil rozporuplné reakce. V místní televizi KREM 2 si postěžovala maminka z Okanoganu a žádala letectvo o vysvětlení. Jiné občany to naopak pobavilo a sociální sítě jsou tak plné fotek a videí.

Námořní letectvo se téměř okamžitě omluvilo a ubezpečilo veřejnost, že obrázek penisu nemá nic společného s leteckým cvičením. Tím spíš bude požadovat vysvětlení od posádky letounu a je téměř jisté, že letce trest nemine.

 

Zkondenzovaný plyn se tvoří při spalování paliva v mrazivém vzduchu, a to je důvod, proč za sebou letadla nechávají dlouho viditelnou bílou stopu. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!