Poznáte malou indiánku? Už osm let moderuje Krimi zprávy

Pět svíček na dortu, panenka a černá indiánská paruka. Archiv moderátorky Báry Holé vydal při osmém výročí Krimi zpráv na Primě opravdovou pecku.
Bára Holá jako malá indiánka

„V Krimi zprávách jsem začínala jako 'blondýna z Londýna' a moderuju je od začátku. Za tu dobu jsem měla i kratší, pak delší vlasy, černé i světlejší. Za osm let jsem měla v pořadu měla čtyři chlapy, teď je moderuju společně s Matějem Rychlým a Michalem Janotkou,“ říká Bára.

Bára Holá jako černovláska
Bára Holá jako černovláska

Během let ale zažila i chvíle, kdy jí do smíchu nebylo.

„Dokonce mi na Primu přišla kulka v obálce, řešili jsme to s policií,“ vzpomínala Bára, které teď momentálně zabere nejvíc času role maminky. Její dcera Amálka brzy oslaví své druhé narozeniny.

Na Primě začínala pod svým jménem Kozáková. Loni v srpnu si vzala Ondřeje Holého, se kterým mají dceru Amálku, ta brzy oslaví své druhé narozeniny. Svatební obřad se konal ve vigvamu v Němčicích u Kolína.

„Obřad byl krásný, plný emocí a dojemný. A když jsme přicházeli a viděla jsem svého tátu, tak jsem se rozklepala a přišly první slzy. Když pak přišly na řadu gratulace, tak jsem se štěstím úplně rozbrečela," prozradila Bára.

Bára Holá - moderátorka Krimi zpráv
Bára Holá - moderátorka Krimi zpráv

„Každý se mě před svatbou ptal, jaké příjmení budu používat, od svatebního dne jsem Bára Holá, jak v soukromém, tak v profesním životě,“ upřesnila moderátorka.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama