Poznáte malou indiánku? Už osm let moderuje Krimi zprávy

Pět svíček na dortu, panenka a černá indiánská paruka. Archiv moderátorky Báry Holé vydal při osmém výročí Krimi zpráv na Primě opravdovou pecku.
Bára Holá jako malá indiánka
Bára Holá jako malá indiánka

reklama

„V Krimi zprávách jsem začínala jako 'blondýna z Londýna' a moderuju je od začátku. Za tu dobu jsem měla i kratší, pak delší vlasy, černé i světlejší. Za osm let jsem měla v pořadu měla čtyři chlapy, teď je moderuju společně s Matějem Rychlým a Michalem Janotkou,“ říká Bára.

Bára Holá jako černovláska
Bára Holá jako černovláska

Během let ale zažila i chvíle, kdy jí do smíchu nebylo.

„Dokonce mi na Primu přišla kulka v obálce, řešili jsme to s policií,“ vzpomínala Bára, které teď momentálně zabere nejvíc času role maminky. Její dcera Amálka brzy oslaví své druhé narozeniny.

Na Primě začínala pod svým jménem Kozáková. Loni v srpnu si vzala Ondřeje Holého, se kterým mají dceru Amálku, ta brzy oslaví své druhé narozeniny. Svatební obřad se konal ve vigvamu v Němčicích u Kolína.

„Obřad byl krásný, plný emocí a dojemný. A když jsme přicházeli a viděla jsem svého tátu, tak jsem se rozklepala a přišly první slzy. Když pak přišly na řadu gratulace, tak jsem se štěstím úplně rozbrečela," prozradila Bára.

Bára Holá - moderátorka Krimi zpráv
Bára Holá - moderátorka Krimi zpráv

„Každý se mě před svatbou ptal, jaké příjmení budu používat, od svatebního dne jsem Bára Holá, jak v soukromém, tak v profesním životě,“ upřesnila moderátorka.

reklama

reklama