Poznáváte je? Tito muži tankují bez zaplacení zřejmě po celé republice

10. 9. 2017 KRIMI: MUŽI NEJSPÍŠ TANKUJÍ BEZ ZAPLACENÍ PO CELÉ REPUBLICE
10. 9. 2017 KRIMI: MUŽI NEJSPÍŠ TANKUJÍ BEZ ZAPLACENÍ PO CELÉ REPUBLICE

reklama

Mohlo by se zdát, že v tomto případě mají policisté vyhráno. Znají totiž registrační značku vozidla, kterým pachatelé ujeli od benzinky bez zaplacení. Jenže opak je pravdou. 

„Aktuálně pátráme po dvou mužích, kteří přijeli s vozidlem na německých převozních značkách k čerpací stanici nacházející se na dálnici D5, kde načerpali pohonné hmoty a následně bez zaplacení těchto pohonných hmot ujeli,“ řekl policejní tiskový mluvčí. 

Značka tak policistům nepomůže. Navíc si v reportáži povšimněte, že z vozidla vystoupil pouze spolujezdec, který natankoval a nasedl do auta, aby mohli rychle odjet. Bezpečnostní kameře se snaží pohledem vyhnout. Jeho tvář tedy zachytila jen ve chvíli, kdy vystupoval z vozu.

„Vzhledem k tomu, že se domníváme, že tito muži vozí vozidla z Německa přes naši republiku, mohou k této trestné činnosti používat různá vozidla s různými registračními značkami, v současné době víme také to, že by se mělo jednat o cizince,“ dodal mluvčí policie.

V tankování se muži nejspíš navíc i střídají, a tak je velice těžké dát případné jednotlivé újezdy dohromady. Nesedí totiž auto, poznávací značka a ani podoba muže, který tankoval.

reklama

reklama