Pracovní dovednost? Prostituce! Žadatelé o azyl na Novém Zélandu mají novou možnost volby

Migranti, kteří doufají, že začnou nový život na Novém Zélandu, mají nyní větší možnosti, co se týká dovedností uvedených v žádostech o vízum. Právě tam nyní přistěhovalci mohou podle nového plánu napsat i zkušenosti s prostitucí a práci sexuální společnice. Zajímavost z Oceánie přinesl server RT.
ilustrační foto- prostituce
ilustrační foto- prostituce
Pixabay

reklama

Sexuální společnice je podle nových parametrů v žádosti o azyl kvalifikována jako poskytování společenského doprovodu. Aby však žadatel o azyl splnil všechna kritéria pro práci v oblasti sexu, musí mít potřebné znalosti ANZSCO úrovně 5 (Klasifikace zaměstnání v Austrálii a na Novém Zélandu). Mezi takové požadavky patří například středoškolské vzdělání, ale třeba také tři roky praxe v oboru.

Aby ale pozice sexuální společnice mohla být akceptována v požadavcích ANZSCO úrovně 5, nesmí její plat přesahovat 25,87 amerických dolarů za hodinu, což je v přepočtu necelých 550 korun.

ilustrační foto- vlak

Pár oddávající se orálnímu sexu ve vlaku napadl cestující, kterým se tato podívaná nelíbila

Navzdory tomu, že nyní bude prostituce zařazena na seznam pracovních dovedností v žádosti o azyl, získat bydlení na Novém Zélandu pro tyto pracovnice nebude jednoduché.

Prostituce je na Novém Zélandu legální od roku 2003. Poslanci si odhlasováním tohoto kontroverzního zákona slibovali snížení kriminality, která se na tento druh obživy běžně nabaluje a především ochranu lidských práv sexuálních společnic.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!