Před školou v Británii najel řidič do studentů. Zabil dvanáctiletého chlapce a dalších šest mladých zranil

Jednapadesátiletý řidič srazil automobilem několik studentů před školou v britském Essexu. Dvanáctiletý chlapec zraněním v nemocnici podlehl. Dalších pět teenagerů a mladá žena bylo podle police zraněno. Řidiče policie zadržela. Zda šlo o úmysl nebo nešťastnou náhodu, policie neuvedla. O události informovala britská média.
Policisté na místě činu v Loughtonu
Policisté na místě činu v Loughtonu
@HeartNewsEast/Twitter

reklama

Tragická událost se udála v pondělí odpoledne před střední školou Debden Park High School v Loughtonu. Jednapadesátiletý řidič vjel automobilem Ford KA před tamní školou na chodník a srazil několik lidí. Řada studentů dnes ráno položila ke školní bráně květiny na památku včerejší tragédie.

 

Jeden mrtvý a šest zraněných

Policie z Essexu večer na sociálních sítích uvedla, že po smrtelné kolizi byl zatčen muž z Loughtonu pro podezření z vraždy, šesti pokusů o vraždu, nezastavení na místě srážky nebo řízení bez pojištění. Veřejnosti podle policie v současné chvíli nehrozí širší hrozba. Důstojníci započali vyšetřování incidentu.

Kromě dvanáctiletého chlapce, který v nemocnici zraněním podlehl, zranil jednapadesátiletý muž dalších šest osob: dva patnáctileté, dvanáctiletého a třináctiletého chlapce, šestnáctiletou dívku a třiadvacetiletou ženu.

 

V dřívějším příspěvku přitom policie psala o třiapadesátileté ženě, namísto třiadvacetileté. Policisté předpokládají, že poškození teenageři jsou studenty tamní školy. Podle britských médií nejsou zranění v ohrožení života.

Police také v příspěvku dále naléhala na média a veřejnost, aby o incidentu ani zapojení kohokoliv do něj lidé nespekulovali a v případě jakýchkoliv informací dali úřadům vědět.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!