Při nehodě na Hodonínsku zemřeli rodiče a dva synové, třetí bojuje o život. Stojí za tragédií mikrospánek?

Policisté zveřejnili detaily dnešní tragické nehody na Hodonínsku, při které zemřeli čtyři lidé. Oběťmi jsou rodiče a dva jejich synové. Čelní střet s kamionem přežil z posádky osobního vozidla jen třetí syn, který je ve vážném stavu v brněnské nemocnici. Rodina se zřejmě vracela z dovolené u moře. Za tragédií stál podle našich informací mikrospánek řidičky.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nehoda na Hodonínsku

reklama

K tragické srážce došlo dnes brzy ráno na silnici první třídy číslo 55 mezi Rohatcem a Petrovem na Hodonínsku. Pětičlenná rodina mířící zřejmě z dovolené u moře měla před sebou zhruba posledních sto kilometrů. Domů, do Vsetína, už ale nedojela.

„Na místě došlo ke střetu osobního vozidla s kamionem, jedná se o čelní střet těchto vozidel. Co se týká osobního vozidla, tak to jelo od Břeclavi na Uherské Hradiště, kamion jel v opačném směru,“ uvedl mluvčí hodonínských policistů Petr Zámečník.

Tragická nehoda na Hodonínsku

VIDEO: Tragický začátek týdne. Na silnicích ráno zemřelo šest lidí

Nehoda se stala na rovném přehledném úseku, kde je povolená devadesátka. Z osobního auta zbyl po čelním střetu jen vrak. Posádka tak neměla šanci přežít. „Dvěma dospělým pacientům a dvěma dětem už jsme bohužel nedokázali pomoci. Třetí dítě, chlapec školního věku, byl při našem příjezdu při vědomí. Ve vážném stavu jsme ho transportovali do brněnské Dětské nemocnice,“ informovala  mluvčí ZZS Jihomoravského kraje Hedvika Kropáčková.

Řidička kamionu vyvázla bez zranění. Vzhledem k hrůznému zážitku jí ale musel policejní krizový intervent poskytnout psychologickou pomoc.

K objasnění tragické nehody mohou policii pomoci případné záběry z palubních kamer ostatních řidičů. Případní svědci se mohou ozvat na telefonní číslo 974 633 260 nebo přímo na linku 158. Podle našich informací měla pravděpodobně řidička v osobním autě usnout a vyjet ze svého jízdního pruhu.

reklama

reklama