Při požáru chaty v Košicích zemřely tři malé děti

Tři malé děti dnes zemřely při požáru chaty v Košicích na východě Slovenska. Oběti byly ve věku jednoho roku, tří a čtyř let. S odvoláním na mluvčí Hasičského a záchranného sboru Katarínu Križanovou o tom informoval zpravodajský web tvnoviny.sk. Podle něj chatu někdo podpálil úmyslně. Policie už má i podezřelého, který tak zřejmě učinil kvůli nevěře své partnerky.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Požár Košice

reklama

Križanová uvedla, že přivolaní hasiči zasahovali při požáru „jednoduché stavby“ v městské části Košice-Jih. V objektu při tom podle ní byly nalezeny tři nezletilé osoby bez známek života.

Server tvnoviny.sk v této souvislosti uvedl, že má informace, podle kterých někdo chatu podpálil úmyslně. ‚‚Policie už má i podezřelého, který to zřejmě udělal kvůli nevěře partnerky,“ napsal web. Deník Sme upřesnil, že dům v Jarmočné ulici začal hořet kolem osmé hodiny ranní. Žilo v něm celkem sedm dětí, jejich matka a její přítel.

 

Pavlína Švarcová, ČTK

reklama

reklama