Příběh jako z hororu: Japonec schovával v chladicích boxech devět rozřezaných těl!

Děsivý čin spáchal Japonec ve městě Zama poblíž Tokia. Zavraždil devět lidí a jejich rozřezaná těla pak schovával ve svém domě. Ostatky osmi žen a jednoho muže měl ukryté v chladicích boxech. K hrůznému činu se vrah přiznal, uvedl server BBC.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vraždící Japonec

reklama

„Zabil jsem je a těla upravil, abych zakryl důkazy,“ přiznal pro japonskou televizní stanici NHK 27letý Japonec Takahiro Širajši. Ten podle vyšetřovatelů zavraždil osm žen a jednoho muže.

Na vrahovu stopu policie narazila při vyšetřování zmizení 23leté dívky. Ta byla s mužem v kontaktu. Pohřešovaná byla od 21. října. V rámci vyšetřování policisté nejprve objevili chladicí box na chodbě před bytem mladého Japonce, ve kterém byly dvě hlavy. Když se poté dostali dovnitř, objevili ve velkých mrazících boxech části těl v různých stádiích rozkladu. Informace zveřejnil japonský list Mainichi Shimbun.  ​

Japonec schovával v chladicích boxech devět rozřezaných těl!
Autor: AP Japonec schovával v chladicích boxech devět rozřezaných těl!

Soused chladnokrevného vraha podle místního tisku uvedl, že od srpna, kdy se Širajši do města přistěhoval, byl z jeho bytu cítit divný zápach. Podle místních se vraždy staly v rezidenční čtvrti, ležící v klidné lokalitě města. Rozřezaná těla v chladicích boxech by tu tak rozhodně nikdo nečekal.

reklama

reklama