Příběh jako z hororu: Žena, kterou lékaři prohlásili za mrtvou, se probrala v márnici

Doslova noční můru prožila žena z Jihoafrické republiky, která byla krátce po autonehodě prohlášena za mrtvou a poslána do márnice. Jakým překvapením pro personál márnice bylo, když zjistili, že žena dýchá! O kuriózním případu informoval server RT.
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Co horšího se vám může přihodit, než se probudit v márnici, v chladicím boxu vedle mrtvol, za kterou vás jen tak mimochodem ostatní také považují?

Přesně taková situace se stala ženě z Jihoafrické republiky, která měla 24. června nedaleko Johannesburgu vážnou autonehodu. Přivolaní lékaři udělali maximum proto, aby vážně zraněnou ženu zachránili. Nakonec ale usoudili, že to není možné.

Podle standartního postupu zdravotníci, kteří ženu prohlásili za mrtvou, poslali její tělo do márnice v Carletonville. O několik dní později šel jeden z pracovníků márnice do chladicího boxu, ve kterém jsou uložena mrtvá těla. Když v tom si všiml, že „mrtvá“ žena dýchá! „Když vytáhnul z boxu tělo, zjistil, že žena dýchá,“ řekl jeden z jeho kolegů pro Times Live.

Nechutný případ nekrofilie z Ruska 2

GALERIE: Zaměstnanec márnice dostal vyhazov poté, co na mrtvole prováděl tuhle odpornou věc!

Žena byla okamžitě převezena do nemocnice, kde je v péči lékařů. Místní úřady už také zahájily vyšetřování, kdo za tak závažné pochybení může. Záchranná služba odmítá jakékoliv pochybení.

Překvapivě se nejedná o první případ „vzkříšení mrtvoly“ v Jihoafrické republice. Před sedmi lety se padesátiletý muž probudil v márnici v chladicím boxu, ze kterého se dostal až po téměř 24 hodinách.

reklama

reklama