Princ Philip měl autonehodu. Vyvázl nezraněn, dvě ženy musely být ošetřeny

Manžel britské královny Alžběty II. princ Philip měl autonehodu, když se srazil s jiným automobilem. Sedmadevadesátiletý princ Philip, který auto sám řídil, vyvázl bez zranění, dva lidé z druhého vozu byli ošetřeni, informovala agentura AP.
Nehoda prince Philipa
Nehoda prince Philipa
@realdrewhaughey / Twitter

reklama

Buckinghamský palác informoval, že nehoda se stala ve čtvrtek odpoledne poblíž venkovského sídla královské rodiny na východě Anglie. Očití svědkové uvedli pro BBC, že Philip, jehož Land Rover se po srážce převrátil na bok, vypadal po nehodě „velmi šokovaný a otřesený".

Alžběta II.

Královna Alžběta II. má nový portrét ve Skotsku

Příčina nehody nebyla zveřejněna

Tamní policie zatím neuvedla, co bylo příčinou nehody, ale oba řidiče podrobila zkoušce na alkohol s negativním výsledkem. „Řidič Land Roveru nebyl zraněn. Řidička automobilu Kia utrpěla řezná poranění a druhá cestující zranění paže, obě zranění si vyžádala hospitalizaci,“ uvedla policejní jednotka.

 

Prince Philip, který se z velké části již stáhnul z veřejného života, vypadá v posledních měsících v dobré kondici. Spolu s královnou Alžbětou, které je 92 let, jsou na prodloužené vánoční dovolené v Sandringhamu, jednom z jejich oblíbených venkovských sídel.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!