„Prostě to dodělám!“ Muže od sekání trávy neodradilo ani tornádo

Také asi znáte situaci, kdy si řeknete, že něco prostě dokončíte, ať se děje, co se děje. K srdci si tuto výzvu vzal v pátek muž z kanadské Alberty. Od sekání trávníku ho totiž nedokázalo odradit ani tornádo, které řádilo několik stovek metrů opodál.
Muž sekající trávník si z tornáda zrovna hlavu nedělal
Muž sekající trávník si z tornáda zrovna hlavu nedělal
Youtube/News Today 24
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fotka Theunise Wesselse, který nenuceně seká trávník na svém pozemku, zatímco jen kousek za ním řádí přírodní živel, rychle obletěla svět. „Pořídila jsem tu fotografii, abych svým rodičům v Jihoafrické republice ukázala to tornádo. Každý se mě teď ptá: ‚Proč tvůj manžel sekal ten trávník?‘“ řekla Cecilia Wesselsová, autorka fotky, pro list Times Colonist.

Z příspěvku, který Cecilia zveřejnila na svém facebookovém profilu s komentářem: „To moje zvíře seká trávu s lehkým vánkem ve vlasech“, se stal okamžitě hit. Na rýpavé komentáře pak musela odvětit, že sekání trávníku byl opravdu nápad jejího manžela: „Když se do něčeho pustí, tak to chce vždy dokončit,“ dodala Cecilia.

 

I přesto se na sociálních sítích stala fotografie terčem vtípků: „Nic nezabrání Kanaďanovi, aby posekal svůj trávník,“ napsal jeden uživatel twitteru. „Práce na dvorku má někdy absolutní přednost,“ komentuje nezvyklou fotku další.

 

Sám Wessels prohlásil, že v přímém nebezpečí rozhodně nebyl: „Na té fotce vypadá tornádo skutečně blízko, reálně však bylo mnohem dál. Dobře, nebylo úplně daleko, ale vyloženě blízko také ne,“ uvedl pro Daily Mail.

Tornádo, které vzniklo spojením několika větších bouří, nakonec nikoho nezabilo ani nezranilo. Hlášeny jsou pouze materiální škody na převážně zemědělských zařízeních.

 

Reklama
Reklama