Prvního července startuje nová éra zpravodajství na Primě! Přicházejí Velké Zprávy

Česko v přímém přenosu, armáda téměř 70 reportérů, zpravodajské štáby neustále v akci a vysílání online na internetu a Facebooku. To jsou VELKÉ ZPRÁVY, hlavní zpravodajská relace televize Prima, která se poprvé divákům přestaví už 1. července ve zbrusu nové podobě. Nově budou mít VELKÉ ZPRÁVY 45 minut, vysílat se budou v čase od 18.55 do 19.40.
Na Velké Zprávy se můžete těšit od 1. července
Na Velké Zprávy se můžete těšit od 1. července
FTV Prima

reklama

„Velké Zprávy nabídnou divákům prostřednictvím živých vstupů reportérů z regionů dění v Česku v přímém přenosu. Redakce Krimi zpráv spojila síly s redakcí domácího zpravodajství, větší prostor dostanou také témata ze zahraničí. Nově místo klasických reportáží sázíme právě na živé vstupy z míst, v reálném čase živě pokryjeme zásadní dění v celé České republice. Divákům nabídneme ještě více zpráv z domova i ze světa a nebojíme se žádných témat,“ láká diváky Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky televize Prima.

Dvouminutové reportáže z domova i ze světa napěchované v pětadvaceti minutách začínají být v televizním zpravodajství po celém světě minulostí. Dění se dnes totiž mění z minuty na minutu. Natáčet reportáže, vybírat záběry, psát texty, namlouvat a pokrývat obrázky, to vše zabírá mnoho času.

Minulý týden Prima oslavila 25 let
Autor: FTV Prima Minulý týden Prima oslavila 25 let

„Dobře víme, že dnešní divák chce informaci dostat pokud možno hned a živé vstupy jsou skvělou příležitostí, jak zprávu podat rychle, přehledně a jasně. Více živých vstupů, nejnovější informace, aktuální vývoj. Nová podoba, nová zjištění, nové souvislosti, to zásadní a živě z celé České republiky. Jsme tam, kde jsou naši diváci, sázíme na sílu regionů a věříme, že nové Velké Zprávy pro ně budou skvělým zdrojem o dění u nich doma i ve světě,“ doplnila Obzinová.

Součástí Velkých Zpráv je také Facebook Zpravodajství FTV Prima, kde reportéři přímo z místa již během dne živě informují o aktuálním dění. To vše doplňuje ještě pořad Názory bez cenzury, který vysíláme několikrát týdně živě ze zpravodajského studia na internetových stránkách a díky Facebooku můžou hostům zasílat diváci své přímé dotazy.

Nová podoba zpravodajské hodiny na Primě:

18.55 – 19.40 VELKÉ ZPRÁVY

19.40 – Divošky

19.50 – Top Star

O své oblíbené moderátorské dvojice nepřijdete ani ve Velkých Zprávách:

Klára Doležalová a Karel Voříšek
Autor: FTV Prima Klára Doležalová a Karel Voříšek
Terezie Tománková a Tomáš Hauptvogel
Autor: FTV Prima Terezie Tománková a Tomáš Hauptvogel
Eva Perkausová a Roman Šebrle
Autor: FTV Prima Eva Perkausová a Roman Šebrle

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!