Psaníčka si dealerka schovala v ponožce do kalhotek

Hodně netradiční skrýš si vybrala dealerka, která spolu se svojí drogově závislou kamarádkou v Brně distribuovala heroin.
Drogy schovávala v ponožce do kalhotek
Drogy schovávala v ponožce do kalhotek
PČR JMK

reklama

Hned dvojnásobným úspěchem se mohou pochlubit kriminalisté z brněnského TOXI týmu. Uprostřed týdne totiž zadrželi dvojici žen, která zakázanou drogu v minulých týdnech distribuovala. U čtyřiatřicetileté ženy objevili při osobní prohlídce ponožku se dvaačtyřiceti psaníčky s drogou. Tu měla ukrytou v kalhotkách na genitáliích. Kriminalisté také při domovní prohlídce našli dalších více než 200 psaníček ukrytých ve stejné ponožce v poštovní schránce. Tam je odložila její o patnáct let starší parťačka. Drogu dvojice prodávala zájemcům po stokoruně, obvykle v jejich pronajatém bytě nebo na ulici. Obě ženy skončily v policejní cele.

Ženy ve velkém distribuovaly drogy
Autor: PČR JMK Ženy ve velkém distribuovaly drogy

Hodně akční předehru pak měl případ z Brna - Židenic. Policisté hlídkové služby spěchali na oznámení o střelbě v chatové oblasti. Neznámý muž tam měl navíc násilím držet dvě oznamovatelovy kamarádky. Hlídka na místě po použití donucovacích prostředků zajistila muže, který měl dvěma oznamovatelům vyhrožovat fyzickým napadením a střelbou. Při vyšetřování případu na zahradě policisté objevili záhon se vzrostlými rostlinami konopí. Jejich pěstitel, stejně jako dvojice distributorek heroinu, musí počítat se stíháním za nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy. Kriminalisté navíc zjišťují další okolnosti případu.

Žena skrývala psaníčka s drogou velmi důmyslně
Autor: PČR JMK Žena skrývala psaníčka s drogou velmi důmyslně

 

 

 

 


 

reklama

reklama