REPORTÁŽ: Místo peněz slzný plyn do očí aneb Riziko prodeje přes inzerát!

Nad metodami nejrůznějších zlodějů zůstává rozum stát. Velmi nebezpečná může být i snaha prodat zboží přes inzerát. Své o tom ví dva muži, kteří tímto způsobem chtěli prodat mobilní telefon. Místo dohody s kupujícími je ale čekalo velmi nemilé překvapení. Více Monika Zajícová.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zprávy - Šmejdi při prodeji zboží přes inzerát

reklama

 

Prodáváte elektroniku přes inzeráty? Určitě se podívejte na reportáž. Koho by to napadlo, že při prodeji zboží přes nejrůznější internetové bazary může jít o zdraví, nebo dokonce o život?

V reportáži se dozvíte rady policistů, jak se chovat, pokud se rozhodnete telefon tímto způsobem prodávat.

Ušetřete na ceně volání, SMS i datových balíčků. Srovnejte si přehledně nabídky mobilních operátorů a vyberte si ten, který je pro vás nejvýhodnější. Vše vyřídíte během pár minut.

Nechybí vyprávění devětadvacetiletého Jiřího z Jablonecka, kterého zloději oklamali. Byl jednou z obětí. V reportáži hovoří ještě mluvčí liberecké policie Ivana Baláková.

Elektronika láká

Nemusí jít přitom jen o mobilní telefon, na pozoru byste měli být i v případě prodeje další spotřební elektroniky, jako jsou digitální fotoaparáty, kamery, notebooky, tablety a podobně.

Právě o takové zboží je většinou okamžitý zájem. Lze je lehce přenést, utéct s nimi, a zloději pak mají větší šanci obratem ukradené věci prodat dál.

Jaké máte zkušenosti s prodejem telefonu nebo i jiného zboží přes internet vy?

Sledujte Zprávy na Primě. Každý den v 18.55!

 

Nenechte si ujít další zajímavé reportáže:

Zadáváni hesla...

REPORTÁŽ: Pozor na internetové podvody. Může se to stát i vám!

Někdy dluhy mohou přerůst přes hlavu...

REPORTÁŽ: Nabídka, která vás může dostat do pasti! Nehorázně drahá půjčka!

Na letišti...

REPORTÁŽ: Zákaz vstupu do letadla, i s platným pasem! Kdy vám to hrozí?

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!