REPORTÁŽ: S telefonem po Evropě. Volání, SMS i datový roaming zlevnily

Volání mobilním telefonem ze zahraničí je od prvního července levnější. Začalo platit omezení, které zavedla Evropská komise.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zprávy - Volání a SMS ze zahraničí

reklama

 

Cena volání klesla zhruba o pětinu. Skončit by tak mohly případy, kdy lidem po návratu z dovolené chodily mnohatisícové faktury za telefon. Zhruba na polovinu oproti loňské letní sezoně klesla také cena datového roamingu. Například používání map a navigace, sledování videa či kontrolování e-mailové schránky v chytrých mobilních telefonech tak bude stát míň. Snížily se také ceny SMS zpráv.

Telefonujte a surfujte za ještě nižší cenu. Tarif šitý na míru právě vám si můžete sjednat on-line, během několika minut. S námi přechod jinam budete mít bez starostí.

Podívejte se na reportáž, kterou jsme vysílali ve Zprávách den před začátkem platnosti nařízení. V reportáži rozhodnutí komentuje eurokomisařka pro digitální technologie Neelie Kroes a mluvčí českých mobilních operátorů Markéta Kuklová a Kateřina Mikšovská.

Ceny roamingu Foto: Zprávy TV Prima

 

Sledujte každý den zprávy na Primě. V 18:55!

 

Mohlo by vás ještě zajímat:

Kolona

REPORTÁŽ: Na dovolenou autem? Nejezděte raději na noc!

Chorvatsko

REPORTÁŽ: Do Chorvatska na vlastní pěst? Letos se dovolená prodraží!

Někdy dovolená nevychází podle plánu...

Potíže na dovolené? S cestovním pojištěním nezůstanete sami!

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

reklama

reklama