REPORTÁŽ: "Šmejdi" ještě neskončili. Co si vymysleli tentokrát?

Další případ podvodných prodejců, kteří se zaměřují hlavně na seniory. Tentokrát lákali na masopusní hody. Místo toho pak lidem nabízeli předražené nádobí... Více v reportáži Moniky Zajícové.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zprávy - Prezentace Přerov

reklama

 

Celou republiku zaplavily letáky, které slibovaly lidem dobré a velkolepé masopustní pohoštění a dobroty, které je možné koupit ze velkoobchodní ceny. Ti, kteří se rozhodli velmi lákavou nabídku z letáku vyzkoušet, ale přišli na regulérní prezentaci nádobí a spotřebičů za desítky tisíc korun. Reportáž z Přerova připravila Monika Zajícová. Ta se pokoušela spojit s pořádající firmou, ale moc příjemný rozhovor to nebyl. Co dělat, pokud takovou pozvánku ve schránce najdete, řekla výstižně Jana Jelínková z České obchodní inspekce.

Podvodní prodejci ale mohou přijít i za vámi až domů. Na desítky tisíc lidí už v posledních měsících zazvonili například i prodejci elektřiny nebo plynu s "vynikající" nabídkou. Na co si dát pozor v těchto případech? To se dočtete v následujících článcích:

Podpis!

Nezvaná návštěva: Podomní prodejci za dveřmi. Tipy, co dělat!

Podomní prodejce

Místo kontroly plynoměru změna dodavatele. Jak ještě umějí klamat podomní prodejci?

 

Monika Zajícová se bude i nadále věnovat "šmejdům" – tedy podvodným prodejcům a jejich praktikám. Sledujte Zprávy na Primě každý den v 18:55!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!