Řidič si skočil pro ovoce, jeho pes mezitím zdemoloval vozidlem obchod

Kuriózní incident zachytily bezpečnostní kamery obchodu v Číně. Do prodejny totiž doslova vrazila elektrická tříkolka, která prorazila vstupní dveře a zastavila se až o zeď. Jaké překvapení pak čekalo na zaměstnance, když v kabině řidiče objevili psa.
Kuriózní nehoda v Číně
Youtube/ theSundaily

reklama

Ze záběrů kamer umístěných v malém obchodě s telefony ve městě Tchaj-čou je patrné, jak se ke dveřím obchodu řítí elektrická tříkolka. Ta následně proráží vstupní dveře, smete vitríny se zbožím a zastavuje se o zeď. Na první pohled se zdá, že ve vozidle nikdo není. Po chvíli se ale přece jen objevuje překvapivý „viník“ nehody – pes.

Incident se obešel bez zranění. V době nehody totiž bylo v obchodě jen pár zaměstnanců, které splašený vůz naštěstí minul. Šílená psí jízda tak způsobila jen materiální škody. A jak se zvíře za volantem tříkolky vůbec ocitlo?

Psí hrdina Max

Starý, hluchý a částečně slepý pes zachránil holčičku v buši. Od policistů se dočkal ocenění

S vysvětlením přišla místní média. Podle nich zaparkoval majitel vozidla naproti přes ulici, aby si skočil nakoupit ovoce. Jenže kromě puštěného motoru nechal v kabině i svého čtyřnohého miláčka. Ten pak zřejmě sešlápnul plynový pedál a odstartoval tak sice krátkou, ale poměrně zběsilou jízdu.

reklama

reklama