Romance z ulice: 1. díl

Ode dneška můžete na našich stránkách Primazpravy.cz sledovat dechberoucí pětidílný seriál popisující život na ulici očima dvou bezdomovců. Bezmoc, zklamání, násilí, hlad, ale i radost, štěstí a porozumění. Tím vším si prošli Dana a Michal během let, kdy žili na ulici. Oba byli dlouhá léta na úplném dnu, ze kterého se těžko hledá cesta zpět - k normálnímu životu. Jejich neobyčejným příběhem vás provede reportér Martin Hlaváček.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ROMANCE Z ULICE: Život na ulici není žádný med. Zvláště pro osamocenou mladou dívku. Co vše udělá pro přežití?

reklama

Vstupte s námi do světa, kde platí jiná a pro mnohé nepochopitelná pravidla. Světa ulice, kde i žebrání vyžaduje ostré lokty, protože všude kolem je schopnější a zkušenější konkurence. Přesně o tom se přesvědčila tehdy ještě šestnáctiletá Dana, která odešla z domova a týdny na ulici hladověla. Když totálně vyhladovělá a vyčerpaná zjistila, že nemá jinou šanci, nezbylo jí nic jiného, než začít prodávat své vlastní tělo. Jen proto, aby přežila.

Život se jí znovu změnil až ve chvíli, kdy potkala jiného bezdomovce, Michala. Čím vším si Dana na ulici prošla? A jak došlo k osudovému setkání? To se dozvíte v prvním díle seriálu Romance z ulice. Nechte se vtáhnout do drsného prostředí bezdomovců, kde platí nemilosrdná pravidla ulice.

reklama

reklama