Romance z ulice: 2. díl

V prvním díle našeho seriálu jste se seznámili s Danou, mladou dívkou, která se ocitla na ulici. Poté, co si prošla peklem a byla donucena prodávat své tělo, aby měla na jídlo a pití, se jí začalo blýskat na lepší časy. Mezi sebe ji totiž přijala parta bezdomovců v čele s Michalem. Přeskočila mezi Danou a Michalem ona pověstná jiskra? A pokud ano, podaří se páru vymanit z bludného kruhu života na ulici? To se dozvíte v dalším díle miniseriálu Romance z ulice.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ROMANCE Z ULICE: Daně svitla naděje. Podaří se jí udržet party ostatních bezdomovců? A jací to jsou vlastně lidé?

reklama

Vstupte s námi do světa, kde platí jiná a pro mnohé nepochopitelná pravidla. Světa ulice, kde i žebrání vyžaduje ostré lokty, protože všude kolem je schopnější a zkušenější konkurence. Přesně o tom se přesvědčila tehdy ještě šestnáctiletá Dana, která odešla z domova a týdny na ulici hladověla. Aby měla na jídlo a pití, začala se živit jako prostitutka. Pak ale narazila na partu bezdomovců, která ji za krabičku cigaret přijala mezi sebe. 

Začalo se Daně konečně blýskat na lepší časy? A pokusí se dostat z ulice zpátky do normálního života? Podívejte se na druhý díl Romance z ulice v úvodním videu. Pokud jste neviděli první díl, nevadí, tady ho máte celý:

Dana si na ulici prošla opravdovým peklem

Romance z ulice: 1. díl

reklama

reklama