ROZHOVOR: Čech vyhrál v loterii Eurojackpot ve výši 1,4 miliardy

Téměř jeden a půl miliardy korun – právě takovou sumu už brzo získá jeden šťastlivec, který vyhrál druhý nejvyšší jackpot v historii Česka. O výhru už se nový český miliardář přihlásil dnes odpoledne. Nela Friebová se zeptala psychoterapeuta Miroslava Jirmana, jak se s takovou situací vypořádat.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jak se vypořádat s natolik vysokou výhrou?

reklama

Jasné je zatím pouze to, že si šťastný muž vsadil přes internet. Jeho identitu zná pouze sázková společnost, jestli jde o muže nebo ženu a z jakého kraje pochází, to zatím prozrazovat nechce. K získání hlavní výhry musel sázející trefit sedm čísel. Pět z nich vybírá z padesáti a zbylá dvě z deseti. Tažena byla výherní čísla 8, 23, 40, 41, 42 a dvojice doplňkových čísel 2 a 10. Pravděpodobnost první výhry je asi 1 ku 95 milionům.

reklama

reklama