ROZHOVOR: Češka pašovala šest kilo kokainu!

Podle našich informací k zadržení Češky z Bruntálu, Lucie T., došlo 11. září, kdy v jejím hotelovém pokoji našla policie 6 kilogramů kokainu. Ten měl být schovaný v replice obrazu Leonarda da Vinciho - Poslední večeře, a také v umělecké šachovnici. Podle brazilského serveru SBT policisté ženu sledovali delší dobu, než razii v hotelu provedli.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rozhovor s Vladimírem Řepkou

reklama

Třiatřicetiletá Lucie T. je podezřelá ze spolupráce s mezinárodním drogovým gangem. Kokain měla pašovat z Brazílie do Thajska. Ministerstvo zahraničních věcí potvrdilo, že je s brazilským úřady v kontaktu a že v případech, ve kterých figuruje nezletilé dítě, je v zájmu země zajistit jeho návrat zpět do České republiky. Soud zadrženou prozatím propustil do domácího vězení, aby se mohla o malou dceru starat. 

reklama

reklama