ROZHOVOR: Syn taxikáře, který je v kritickém stavu v nemocnici, stále čeká na otestování na koronavirus

Syn jednoho z koronavirem nakažených taxikářů, který je v kritickém stavu v nemocnici, poskytl rozhovor pro televizi Prima. Ačkoli byl v kontaktu se svým otcem a předpokládá, že je sám nakažen, testů na COVID-19 se stále ještě nedočkal.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rozhovor se synem koronavirem nakaženého taxikáře

reklama

„Teď vlastně momentálně jsou už všichni prohlídnutí, jsou všichni pozitivní, ti, co tam s ním byli, i ti, co s ním byli doma, a jediný já a moje přítelkyně vůbec nic. Z hygienické stanice nám hned volali, že máme být doma, že máme čekat, jenže ono už je to týden, dneska je úterý,“ uvedl v rozhovoru pro televizi Prima syn jednoho z nakažených taxikářů. Jeho otec je momentálně v kritickém stavu.

Evropský parlament

KORONAVIRUS ONLINE: Počet nakažených v Česku se přes noc zvýšil o desítky

Syn, přestože byl se svým otcem v blízkém kontaktu, stále čeká na testování, jestli není nakažen také. V současné době je v domácí karanténě a čeká na odběrovou sanitku.

„Je 300 lidí nakažených, mezi nimi je můj otec, a on je nejkritičtější stav, a já, jako jeho syn, co jsem mu byl opravdu nablízku, nemám žádné pochybnosti o tom, jestli bych měl být já nakažený - což vím, že jsem, když ti ostatní - půlka rodiny je nakažená,“ uvedl syn taxikáře.

„Já třeba mám kašel, dráždí mě v krku, mám rýmu, občas mi je někdy horko, jde na mě studený pot a podobné příznaky má i moje přítelkyně,“ dodal muž.

reklama

reklama