ROZHOVOR: Věrná fanynka se chystala na rozloučení s Karlem Gottem také!

Jitka Dejmková z Liberce je jednou z tisíců fanynek Karla Gotta, která dorazila na poslední rozloučení se svým idolem. Cestu do Prahy na Žofín si naplánovala už na brzké ráno, odjezd ještě za tmy. Autem z Liberce na okraj Prahy (CDs hity Karla Gotta už má nachystáno) a pak dál metrem na Národní třídu. Jaká fronta ji bude na místě čekat ve chvíli, kdy dorazí, neměla zprvu tušení. Byla ale připravena stát hodně dlouho.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rozhovor s fanynkou

reklama

V ruce má kabelku podepsanou od Mistra po jednom z koncertů a pořádná zásoba papírových kapesníčků také nemůže chybět. Jak sama říká, od minulé středy jí slzy po tváři tečou každou chvíli a na Žofíně to pro ni bude velmi emotivní moment, i když si je vědoma toho, že na dlouhé loučení nebude čas.

Karel Gott v posledním rozhovoru pro Primu

KOMENTÁŘ KAROLINY STONJEKOVÉ: Zkouška Gottem aneb Hledání morálních majáků

I za ten letmý moment, kdy se bude moci poklonit zpěvákově rakvi a položit květinu, jí namáhavá cesta a zřejmě hodně dlouhé čekání stojí. ‚‚Odchází velký kus mého života, musím se jet rozloučit," tvrdí opět se slzami v očích. Na stolku přitom stojí její společná fotografie s Kájou, jak mu říká, a vedle hoří svíčka. Všude knihy o Gottovi, časopisy s jeho fotografiemi. V tomhle pokoji se na Káju nikdy nezapomene.

reklama

reklama