ROZHOVOR: Většina horských středisek v nové sezóně skipasy nezdraží

Máme dobrou zprávu pro všechny lyžaře. Ve většině horských středisek u nás byste si za lyžování oproti loňsku neměli připlatit. Například v Krkonoších by podle aktuálních ceníků měla stát celodenní permanentka průměrně 800 korun.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vlekaři

reklama

Ve Špindlerově Mlýně dokonce přišli s absolutní novinkou - pohyblivou cenou permanentky. Přestože se návštěvníci českých hor podle průzkumu společnosti STEM/MARK shodují v tom, že kvalita služeb ve střediscích stoupá, uvítali by výrazné zlepšení zázemí pro běžkaře. Asociace horských středisek ale upozorňuje, že běžecké stopy a jejich údržbu si skiareály mohou dovolit, jen když si na ně vydělají jinde.

Loni navštívilo české hory 12 milionů turistů, z toho 8 milionů Čechů. Letos by jich údajně mohlo být ještě víc. Z průzkumu také vyplynulo, že se letos v zimě chystá na hory více než třetina české populace - tedy dvojnásobek oproti sezóně před třemi lety.

reklama

reklama