Rus sám sobě zabodl nůž do lebky. Jeho mozek prý potřeboval vzduch

S největší pravděpodobností duševně nemocný muž z Ruska, sám sobě vrazil nůž do lebky. Ptáte se proč? Prý jeho mozek potřeboval vzduch. Lékaři muže jako zázrakem zachránili a toho teď čeká pobyt v blázinci. Informace přinesl server RT.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

reklama

Těžko uvěřitelný případ se stal v Rusku, kde si jednačtyřicetiletý Yury Zhokhov sám sobě vrazil nůž do hlavy. Proč by někdo něco takového dělal? To nebylo jasné ani policistům a lékařům, kteří se postarali o jeho záchranu.

Pan Zhokhov si nůž do lebky vrazil přesně mezi dvě poloviny mozku. Nechce se ani věřit, že ještě při příjezdu přivolaných policistů byl zraněný Rus při vědomí a normálně komunikoval.

„Proboha chlape, proč jste něco takového udělal,“ ptali se ho policisté. „Můj mozek nedýchal, potřeboval vzduch, to je důvod, proč mám nůž v hlavě,“ odpověděl jim vážně raněný muž.

Pozadí ruské Kim Kardashian

Tohle se vážně nepovedlo: Chtěla být ruskou Kim Kardashian, ale místo velkého pozadí má zničený život

Okamžitě po příjezdu do nemocnice si Yuryho vzali do rukou specialisté, kteří považují za zázrak, že muž přežil. „Musíme říci, že v závislosti na závažnost operace, je pacientův stav uspokojivý,“ uvedli lékaři těsně po operaci.

Asi nemusíme dodávat, že jeho pocit, že mu mozek nedýchá, byl naprosto zcestný a on si tak vrazil nůž do hlavy úplně zbytečně. Na jednotce intenzivní péči si Yury Zhokhov pobude minimálně týden, a poté bude převezen rovnou do psychiatrického zařízení.

reklama

reklama