Ruská média spekulují nad porodem „utajované první dámy“. Je Vladimir Putin otcem?

V Moskvě se říší zprávy, že politička a bývalá gymnastka Alina Kabajevová, o níž se traduje, že je dlouholetou partnerkou ruského prezidenta Vladimira Putina, nedávno porodila dvojčata. Olympijská zlatá medailistka ani Kreml zvěsti nijak nekomentují, informoval server Daily Mail.
Ilustrační foto: Vladimir Putin
Ilustrační foto: Vladimir Putin
@zyiteblog / Twitter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zdroj blízký šestatřicetileté Kabajevové informoval média, že „fámy nekomentuje“. Karabajevová, která se na veřejnosti objevuje zřídka, má být údajně „utajovanou první dámou“, jelikož má mít k rozvedenému Vladimiru Putinovi blízko už déle než jednu dekádu. Naposledy byla na veřejnosti viděna v říjnu minulého roku, kde obhájila svou doktorandskou práci a získala titul PhD.

V porodnici mělo být připraveno celé jedno patro

Dříve v tomto měsíci mělo být podle některých ruských zpráv celé čtvrté VIP patro Kulakovova výzkumného centra pro porodnictví, gynekologii a perinatologii vyklizeno, aby bylo možné ubytovat právě bývalou gymnastku.

Jedny z hlavních novin Moskovskij Komsomolets původní zprávu o této události na svých webových stránkách najednou smazaly a odstranily rovněž veškeré zmínky včetně těch v internetové paměti. Zpráva nicméně přetrvává například na jiném webu - dni.ru - s titulkem „Alina Kabajevová porodila dvojčata a zmizela“.

Ilustrační foto

Rusko se nechce izolovat online, ale musí být připraveno na případné odstřižení ze strany Západu, uvedl Putin

Žena měla porodit chlapce - dvojčata

Investigativní reportér Sergej Kanev, který má blízko ruským zpravodajským službám, zveřejnil informaci, že žena porodila císařským řezem dva chlapce. Byl přitom údajně informován, že nespočet důstojníků Federální ochranné služby v lékařském zařízení prohledal každý kout před jejím příjezdem. Polovina lékařského týmu měla být podle Kanevova zdroje poslána z lékařského týmu pryč.

Alina Kabajevová v posledních letech opakovaně odmítala, že by měla děti, ale ani to nezastavilo šeptání v Moskvě, že snad má s ruským prezidentem utajovanou rodinu. Na Vista News například dříve psali, že Kabajevová v lednu ve spěchu odletěla do Švýcarska s tříletým chlapcem, o kterého se má snad starat právě s Putinem. S touto zprávou by mohly souviset nepotvrzené informace, že v roce 2015 porodila na švýcarské klinice.

Nedávno v Moskvě rodila jmenovkyně

Server Watchdog, který ověřuje fakta, nicméně uvedl, že nedávno se v Moskvě narodilo dítě jiné ženě s příjmením Kabajevová, která není gymnastkou.

Otázka Putinova milostného života je v Rusku obvykle považována za tabu.

Reklama
Reklama