Ruská média spekulují nad porodem „utajované první dámy“. Je Vladimir Putin otcem?

V Moskvě se říší zprávy, že politička a bývalá gymnastka Alina Kabajevová, o níž se traduje, že je dlouholetou partnerkou ruského prezidenta Vladimira Putina, nedávno porodila dvojčata. Olympijská zlatá medailistka ani Kreml zvěsti nijak nekomentují, informoval server Daily Mail.
Ilustrační foto: Vladimir Putin
Ilustrační foto: Vladimir Putin
@zyiteblog / Twitter

Zdroj blízký šestatřicetileté Kabajevové informoval média, že „fámy nekomentuje“. Karabajevová, která se na veřejnosti objevuje zřídka, má být údajně „utajovanou první dámou“, jelikož má mít k rozvedenému Vladimiru Putinovi blízko už déle než jednu dekádu. Naposledy byla na veřejnosti viděna v říjnu minulého roku, kde obhájila svou doktorandskou práci a získala titul PhD.

V porodnici mělo být připraveno celé jedno patro

Dříve v tomto měsíci mělo být podle některých ruských zpráv celé čtvrté VIP patro Kulakovova výzkumného centra pro porodnictví, gynekologii a perinatologii vyklizeno, aby bylo možné ubytovat právě bývalou gymnastku.

Jedny z hlavních novin Moskovskij Komsomolets původní zprávu o této události na svých webových stránkách najednou smazaly a odstranily rovněž veškeré zmínky včetně těch v internetové paměti. Zpráva nicméně přetrvává například na jiném webu - dni.ru - s titulkem „Alina Kabajevová porodila dvojčata a zmizela“.

Ilustrační foto

Rusko se nechce izolovat online, ale musí být připraveno na případné odstřižení ze strany Západu, uvedl Putin

Žena měla porodit chlapce - dvojčata

Investigativní reportér Sergej Kanev, který má blízko ruským zpravodajským službám, zveřejnil informaci, že žena porodila císařským řezem dva chlapce. Byl přitom údajně informován, že nespočet důstojníků Federální ochranné služby v lékařském zařízení prohledal každý kout před jejím příjezdem. Polovina lékařského týmu měla být podle Kanevova zdroje poslána z lékařského týmu pryč.

Alina Kabajevová v posledních letech opakovaně odmítala, že by měla děti, ale ani to nezastavilo šeptání v Moskvě, že snad má s ruským prezidentem utajovanou rodinu. Na Vista News například dříve psali, že Kabajevová v lednu ve spěchu odletěla do Švýcarska s tříletým chlapcem, o kterého se má snad starat právě s Putinem. S touto zprávou by mohly souviset nepotvrzené informace, že v roce 2015 porodila na švýcarské klinice.

Nedávno v Moskvě rodila jmenovkyně

Server Watchdog, který ověřuje fakta, nicméně uvedl, že nedávno se v Moskvě narodilo dítě jiné ženě s příjmením Kabajevová, která není gymnastkou.

Otázka Putinova milostného života je v Rusku obvykle považována za tabu.

reklama