Rybáři skončili na střeše auta poté, co jejich auto uvízlo v bažině plné krokodýlů!

Na dlouhých pět dní uvízli dva muži v odlehlé části Austrálie. Na rybářském zájezdu se jejich auto dostalo do mokřin, odkud ho muži nemohli dostat. Kvůli blížícímu se přílivu a všudypřítomným krokodýlům museli na pomoc čekat na střeše auta!
Krokodýl
Krokodýl
Charlesjsharp

reklama

Devatenáctiletý Charlie Williams a sedmatřicetiletý Beau Bryce-Morris, se v pátek vydali rybařit na západ Austrálie, když uvízli v bažině. Po několika marných pokusech dostat se s autem ven se začali obávat nejhoršího. Voda s blížícím se přílivem pomalu stoupala a s ní i hrozba nevítané návštěvy v podobě krokodýlů.

Záchranáři našli muže v úterý v dosti zdevastovaném stavu. „Byli velmi unavení, dehydratovaní a bylo zřejmé, jak šťastní jsou, že nás vidí,“ řekl pro BBC jeden ze záchranářů. Uvedl také, že muži žili ze zásob jídla a pití, která si vezli s sebou na rybaření, kam s nimi cestoval i Morrisův pes. Jenže zásoby po pár dnech došly a kromě dehydratace muže trápil ještě jeden fakt- příliv a krokodýlové.

Klokan vyzval na souboj německého ovčáka

Skippy vs. Rex: Austrálii baví neobvyklý zvířecí souboj

Oba muži i čtyřnohý mazlíček okamžitě vylezli na střechu auta, aby byli co nejdál od hladově vypadajících zvířat. „Včera v noci nás obklopili krokodýli, pokusili se dokonce zaútočit na mého psa,“ řekl ve videu natočeném pro své blízké Morris.

„Nikdo nás nemůže najít, je to strašně deprimující, každou chvíli vidíme na obloze letadla, ale oni nemají šanci zahlédnout nás. Pořád jen doufám, že nás někdo včas najde.“ pokračoval Morris.

Policie po mužích začala pátrat v úterý hned poté, co jejich rodiny na policejních stanicích oznámili, že se ještě nevrátili z výletu. Videa, která muži natáčeli, totiž kvůli absenci signálu nemohli svým nejbližším poslat. Oblast, kde se muži nacházeli je známá kvůli mohutným přílivům a jelikož je „uprostřed ničeho“, je velmi těžké se tam dostat. Příběh dvou rybářů a jednoho čtyřnohého kamaráda, měl ale šťastný konec.

reklama

reklama