Santa úchyl: Dětský sexuální delikvent se převlékal za Santu, aby mohl být blíž dětem

Třiatřicetiletý Taylor Blaul z Illiois ve Spojených státech dostal dvouletý podmínečný trest kvůli převlékání se za Santu Clause, aby tak mohl být v každodenním kontaktu s dětmi. Blaul byl již v minulosti souzen za sexuální obtěžování a role hodného Santy tak pro něj měla být tabu.
ilustrační foto- Santa Claus
ilustrační foto- Santa Claus
imgur.com

reklama

Tento týden uložil soud Taylorovi Blaulovi dvouletou podmínku za porušení pravidel ohledně sexuální deviace. Muž byl souzen už v roce 2015 za obtěžování jedenáctiletého chlapce. Byl mu uložen trest ve výši čtyř měsíců ve vězení a podmínky na dobu tří let. Zmíněné probační období mělo vypršet až v roce 2018.

Jenže minulý prosinec se Taylor nachomýtnul v psím útulku, kde zrovna hledali někoho, kdo s blížícími se vánočními svátky, bude hrát Santu Clause. Blaul se práce s radostí ujal a celý loňský i letošní prosinec se tak fotil s dětmi, které zavítaly do psího útulku.

Co mu umírající dítě řeklo?

GALERIE: Nemocný chlapec zemřel v náručí Santa Clause. Jeho poslední slova vás zaručeně rozbrečí!

Zvrat nastal, když přišla do útulku žena, která sexuálního delikventa v Santovi poznala a okamžitě to ohlásila policii.

Taylor Blaul se tak opět dostal před soud, kde ho státní zástupce upozornil na to, že si byl moc dobře vědom, že v jeho případě je protizákonné vykonávat práci Santa Clause. Úředník zdůraznil, že Blaul podepsal dokument, ve kterém se uvádí, že role Santa Clause je pro něj tabu. „I přes zákaz pracoval na místě, kde se očekává přítomnost dětí. Děti milují psy a milují Santu Clause,“ řek státní zástupce.

Muž se u soudu omluvil a dodal, že vedení útulku celou dobu vědělo o jeho minulosti. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!