Scénka jako z komedie: Newyorské metro překvapila nezbedná kůzlata. Zachránil je populární americký komik

Většina Newyorčanů by jistě v pondělí ráno zůstalo v posteli, než se trmácelo metrem do práce. Taková kůzlata, na to mají ale jiný názor. Dvojice těchto roztomilých zvířátek narušila na několik hodin provoz metra linky N v Brooklynu. Ztracená kůzlata nakonec zachránil komik Jon Stewart, známý z amerického pořadu The Daily Show. O netradičním newyorském kolapsu informoval server BBC.
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Dvojice zlobivých kůzlat se zřejmě rozhodla zažít pořádné dobrodružství. Jak jinak si vysvětlit, že se od pondělní půlnoci až do ranních úterních hodin „procházela“ po lince metra N v newyorském Brooklynu?

 

 

Právě tam se je marně snažili chytit zaměstnanci metra. Těm nečekaně přispěchal na pomoc i Jon Stewart s manželkou. Populární komik, kterého mají Američané spojeného s pořadem The Daily Show, je znám svou podporou v oblasti ochrany zvířat a dobrých životních podmínek pro zvířata. Se svou ženou aktivně podporuje organizaci Farm Farm v New Yorku, kam nakonec byla odvezena i nezbedná kůzlata.

 

 

Podle prohlášení Jona Weinsteina, mluvčího dopravního podniku v New Yorku, se zvířata procházela po trati mezi stanicemi Fort Hamilton a New Utrecht a v naprostém klidu se cpala trávou. Zaměstnanci dopravního podniku okamžitě uzavřeli trasu, na které se kůzlata nacházela a s pomocí slavného komika a jeho ženy nakonec zvířata z trati dostali.

Zatím není jasné, jak se kůzlata na trať dostala, co je ale naopak nad slunce jasné, tak to je fakt, že tyhle „zlobivé kluky“ si zamiloval celý New York. Co na tom, že kvůli nim přišli cestující pozdě do práce.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!