Sebevrah svůj plán skoncovat se životem přehodnotil. Obměkčil ho tucet piv

Neuvěřitelný zážitek za sebou mají dva kurýři z amerického města Saint Paul. Na dálnici si všimli sebevraha a rozhodli se udělat cokoliv, aby ho od jeho činu odradili. Po hodině rozmlouvání se jim to nakonec podařilo. A co jim pomohlo? Sebevrahovi nabídli pivo!
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

reklama

Podle Newsweeku si kurýři alkoholických i nealkoholických nápojů všimli muže na dálnici poblíž amerického města Sain Paul v Minnesotě. Ten stál na mostě, ze kterého se nebezpečně nakláněl směrem dolů.

Muži neváhali ani chvíli, zastavili a okamžitě se pustili do vyjednávání. Na záchraně lidského života pracovali více než hodinu. „Vůbec mě neznáte, nezajímám vás,“ měl říct muž kurýrům. 

Týpek šel na pivo a proudil se na Mallorce

Skutečná Pařba ve Vegas!? Týpek šel s kámošema na pivo. O pár hodin později se probudil na Mallorce

Zachránci Jason i Kwame to ale nevzdávali. S mužem si povídali, snažili se ho odradit od sebevražedných myšlenek. Po hodině přemlouvání, kdy byla na místě i policie, se mužům podařilo sebevraha zlomit a dostat ho zpět do bezpečí. A co na něj nakonec zabralo? „Co kdybys slezl, dal si se mnou pivo a v klidu jsme to všechno probrali?“ zeptal se nakonec Kwame.

Muž překvapivě souhlasil a Jason mezitím doběhl do auta pro balení dvanácti piv. Díky svému činu jsou nyní kurýři považováni za hrdiny. Podle nich samotných to byl ale určitě osud. Normálně totiž touto trasou kurýři nejezdí.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!