Seniorka zabila zloděje, který se k ní vloupal

Moravskoslezská kriminálka vyšetřuje tragický incident, který se stal v jednom z rodinných domů v ostravské Nové Vsi. Sedmašedesátiletá žena totiž zabila zloděje, který se k ní v noci na dnešek vloupal do domu. Policie nyní vyšetřuje, zda žena jednala v nutné obraně. 
14. 9. 2017 KRIMI: SENIORKA ZABILA ZLODĚJE, KTERÝ SE K NÍ VLOUPAL
14. 9. 2017 KRIMI: SENIORKA ZABILA ZLODĚJE, KTERÝ SE K NÍ VLOUPAL

reklama

Sedmašedesátiletá žena zažila doslova chvíle hrůzy. Když si šla včera večer lehnout, ještě netušila ještě, co ji za okamžik čeká. „Vykopl okno, jak vidíte, no a já hrůzou jsem na něj vzala nůž. Měla jsem strach a nebýt toho nože, asi by mě zabil,“ řekla senirka naší reportérce. 
 
Policisté ale přepadené ženě údajně tvrdili, že lupiči musela sama otevřít. Nedovedli si totiž vysvětlit, jak by se tak malým otvorem mohl dovnitř dostat. To ale žena odmítá s tím, že šestačtyřicetiletý muž měl dost dlouhé ruce na to, aby si dveře dokázal sám otevřít. 
 
Vystrašená žena okamžitě zavolala policii. Zdálo se ji, že dlouho nejedou, a tak volala i podruhé. Mezitím na ni měl agresor začal pořvávat a nadávat ji. Dokonce ji prý srazil k zemi. „Nevěděla jsem si rady, já jsem se třepala hrůzou, co mám dělat. Sama doma, nikde nikdo, sílu moc nemám,“ řekla žena.
 
Podle ženy ji lupič několikrát napadl a chtěl se dostat do pokoje, kde byla schovaná. „Dveřmi jsme se přetahovali, naštěstí já jsem měla takovou hrůzu, že jsem měla sílu, tak jsem byla takhle zalezlá a píchla jsem ho a rychle jsem zamkla. A teď jsem měla strach, že se mi rozbije ty dveře,“ Co se dělo na druhé straně dveří, jsme se nedozvěděli. Vystrašená žena totiž radši zůstala zamčená v pokoji a čekala na policisty.
 
Seniorka muže včera ale neviděla poprvé, údajně s ním měla dlouhodobé problémy. „On mě otravoval už jednou, to mě odvezli do nemocnice. A teď podruhé,“ Celým případem se tak zabývají vyšetřovatelé, kteří budou muset posoudit chování obou aktérů incidentu, který má tragický konec.

reklama

reklama