Sériový vrah „Hračkář“ likviduje údajné zloděje aut v Mexiku. Na mrtvolách zanechává hračky autíček

Mexická policie řeší několik brutálních vražd údajných zlodějů aut, kteří byli mučeni, zastřeleni do hlavy a na jejich mrtvoly byly položeny hračky autíček. Policie zatím vyšetřuje, zda vraždy spáchala jedna osoba. Tamní média již vraha přezdívají „El Juguetero“ – „Hračkář“. O případu informoval server Daily Mail.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Pixabay

reklama

Mrtvoly podle policie vykazují znaky, že zavraždění byli před zastřelením mučeni. Na jejich mrtvých tělech bylo vždy nalezeno několik hraček - autíček, jejichž počet podle mexických médií reprezentuje počet jimi ukradených aut.

Oběti bez záznamů v rejstříku, poslední však zachytila při krádeži kamera

Mluvčí generální prokuratury ve státě Sinaloa řekl serveru Daily Mail, že žádná z obětí neměla záznam v trestním rejstříku.

Drogový dealer Clauvino da Silva v převleku

Brazilec, který se pokusil utéct z vězení v přestrojení za vlastní dceru, byl nalezen mrtev

Neznámý vrah (nebo vrazi) od 4. srpna doposud zavraždil pět lidí ve věku 20 až 30 let  v okolí města Culiacán. První čtyři oběti byly zavražděny během čtyřiadvacetihodinového úseku. Zatím poslední zavražděný zemřel 7. srpna, několik hodin poté, co byl zachycen bezpečnostní kamerou, jak krade auto na ulici za denního světla.

Na mrtvolách autička i vrtulník

Na kamerovém záznamu jsou vidět dvě ženy, které si do červeného pickupu zaparkovaného před svým domem dávají věci, když u nich najednou zastaví kolemjdoucí muž, vytáhne na ně zbraň a auto jim krade. O dvanáct hodin později je zloděj nalezen mrtev a má na sobě šest autíček.

První zavražděný měl na sobě sedm hraček autíček a jeden vrtulník a další v rukou. Druhá oběť na sobě měla 13 autíček. Třetí oběť měla na těle deset autíček a další v ruce. Na čtvrté mrtvole bylo šest autíček ve tvaru kříže.

reklama

reklama