Šest psích nalezenců z Černého Mostu: V srpnu je někdo v krabici odložil, teď už mají své páníčky

Po těžkém startu do života už můžou spokojeně vrtět ocásky. Šestice štěňat, která v polovině srpna někdo odložil v papírové krabici na Černém Mostě v Praze, už totiž už našla své páníčky. Zájemci na ně před trojským útulkem čekali i několik hodin.
Šest psích nalezenců z Černého Mostu už našlo nový domov
Šest psích nalezenců z Černého Mostu už našlo nový domov
Facebook.com/Městská policie hl. m. Praha

reklama

„Pejska jsem si dlouho přála a teď jsem ho konečně dostala k narozeninám. Všechno má doma připravené, bude se jmenovat Bella a moc se těším na společné procházky,“ uvedla desetiletá Kristýna, která na štěňátko před trojským útulkem s maminkou čekala už tři hodiny před jeho otevřením.

Její sestřičku, kterou v útulku pojmenovali Brianka, si domů zase odvezla paní Dufková, které před několika dny zemřela osmiletá fenka. Podobný osud přivedl do útulku i paní Novákovou, která si odvezla jediného „kluka“. „Fenka nám umřela na leukémii, doma bylo hrozně prázdno, tak jsme zkusili, jestli na nás nějaké štěně zbyde a jsem moc ráda, že na nás Kája počkal,“ upřesnila.

Mezi šesti nalezenci, které v polovině srpna někdo odložil v papírové krabici na Černém Mostě ve stáří pouhých pěti týdnů, bylo pět fenek a jeden pejsek.

reklama

reklama