Skippy vs. Rex: Austrálii baví neobvyklý zvířecí souboj

Klokan vyzval na souboj německého ovčáka
Klokan vyzval na souboj německého ovčáka
Youtube/Anthony Hartley

reklama

Pozoruhodná rvačka zaměstnala policistu v australském Novém Jižním Walesu. Do sebe se tam totiž pustili německý ovčák a klokan. Souboj obou zvířat zaznamenal náhodný svědek na kameru.

„Zrovna jsem se vracel domů, když jsem uviděl klokana a německého ovčáka, jak se perou. Trvalo to asi 20 minut, pak je policista rozehnal,“ popsal událost pro kanál 7 News svědek incidentu Anthony Hartley. Tomu se neobvyklý střet zástupců zvířecí říše podařilo zaznamenat.

 

Z videa je patrné, jak se klokan snaží psa zahnat. Troufalý německý ovčák však nehodlal dát svoji kůži lacino a na většího protivníka neustále dorážel. Zajímavému duelu učinil přítrž až přivolaný policista, který klokana zahnal pomocí dlouhého klacku. „Zápas“ tak skončil spravedlivou remízou.

Tento případ dal vzpomenout na podobnou událost z minulého roku. Tehdy klokan doslova chytil do kravaty psa, kterému musel přiběhnout na pomoc jeho páníček. Ani toho se ale troufalý vačnatec nezalekl a scénu opustil až po tvrdém direktu, který mu muž během následného boxerského souboje uštědřil.

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!