Slavní bez domova. Oheň se v Kalifornii nevyhnul ani luxusním sídlům celebrit

Nebezpečný živel pustoší města americké Kalifornie už pár dní. Přes víkend plameny doputovaly i do Malibu, kde mají svá luxusní sídla známé celebrity. Některé mají oheň pár kilometrů za domem, jiné už musely domovy opustit. O své situaci informují na sociálních sítích.
herec Gerard Butler před jeho zničeným domem
herec Gerard Butler před jeho zničeným domem
twitter.com

reklama

Obrovský požár se rapidně šíří kvůli silnému větru. Plameny zasáhly i oblasti, kde žije mnoho hvězd showbyznysu jako sestry Kardashianovy, zpěvačka Lady Gaga či herci Will Smith nebo Gerard Butler. Celebrity o své situaci informují na sociálních sítích jako Instagram nebo Twitter. 

Zpěvačka Lady Gaga je mimo svůj domov už od pátku. Od evakuace pořád neví, jestli její dům stále stojí, nebo zda shořel. Na Twitteru podporuje všechny, kdo jsou v podobné situaci a čekají, jestli se budou mít kam vrátit nebo ne. 

Podobně na tom je i zpěvačka Cher, která se strachuje o své sídlo v Malibu, ve kterém žije už od roku 1972. Navíc se právě chystá na show, zatímco se plameny blíží tak, že už skrze ně nevidí ani dům sousedů.

 

 

Khloé Kardashian přidala na Twitter zoufalé příspěvky, kde píše, že plameny jsou už blízko jejího domu a chce nové informace o evakuaci. 

 

 

Manželka Kanyeho Westa Kim Kardashian zase na Twitteru zveřejnila, že plameny už zasáhly jejich dům v Hudden Hills.

 

 

Herec Gerard Butler je na tom hůř. Na Twitter přidal zdrcující fotografii, kde stojí před zdevastovaným domem a autem po požáru. „Vrátil jsem se do mého domu v Malibu po evakuaci. Jsou to těžké časy pro Kalifornii,“ napsal v příspěvku Gerald Butler.

 

 

Evakuace se nevyhnula ani herečce Jessice Simpson. Ta se na Twitteru modlí za všechny obyvatele Kalifornie, které postihl požár a děkuje odvážným hasičům, kteří se snaží chránit je i jejich domovy.

 

 

O svůj dům se bojí i zpěvák Liam Payne. Na sociální síti se modlí pro všechny, které s ním zažívají těžké časy.

 

 

Další děsivou fotografii zveřejnil na Instagramu herec Orlando Bloom. Vyfotil ulici, kde bydlí, která rudě září kvůli plamenům které jsou hrozivě blízko.

 

 

Na evakuaci je připravený i Will Smith. Na Twitteru Sky news je video, kde herec míří na vyvýšený bod nedaleko jeho domu, aby zjistil, jak daleko je požár. Udělal to na popud své dcery Willow, která je vystrašená a chtěla, aby tatínek zhodnotil, jak velké nebezpečí na ně venku čeká. 

 

Těžké časy teď zažívá i americká zpěvačka Miley Cyrus. Ta na Twitteru oznámila, že je sice v pořádku i s jejími blízkými a zvířaty, ale přišla o celý její dům včetně všech vzpomínek. I přesto se snaží pomoci jiným lidem s podobným osudem a v dalším příspěvku udává návod, jak mohou lidé finančně přispět.

 

 

Zničující lesní požáry mají už celkem 31 obětí. Jsou to nejhorší požáry, které postihly Kalifornii za celou historii. Kromě vysokého počtu mrtvých se navíc 228 lidí pohřešuje. Lidé umírají ve svých domovech nebo v autech při útěku před ohněm, který se stále rychle šíří.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!